برشته کردن آجیل را گاهی، برخی افراد غیر ضروری می دانند، اما با برشته کردن آجیل می توانید تفاوت را بچشید ، حس کنید و لذت ببرید.! برشته کردن آجیل طعم آجیل را افزایش می دهد و آنها را تردتر می کند. تقریباً مانند افزودن نمک به یک دستور غذا است که طعم ها را نشان می دهد و آنها را شدیدتر می کند!

روش های برشته کردن آجیل

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه آجیل‌ها را به آجیل اضافه کنید، بو دادن آنهاست. صرف نظر از نوع آجیل، برشته کردن رایحه های جدید را به ارمغان می آورد، عامل ترد را افزایش می دهد و طعم را عمیق تر می کند.

این آجیل های جدید و بهبود یافته به تنهایی لذیذ هستند، اما به سالادها، کلوچه ها و نان سریع نیز غنای دلچسبی می دهند. احتمالاً در مورد اینکه چرا باید آجیل را برشته کنید نیازی به قانع کننده بیشتر ندارید، اما ممکن است به راهنمایی نیاز داشته باشید. این توصیه را دنبال کنید و در کمترین زمان به یک آجیل سرخ کن متخصص تبدیل خواهید شد

صرف نظر از نوع آجیل، برشته کردن رایحه های جدید را به ارمغان می آورد، عامل ترد را افزایش می دهد و طعم را عمیق تر می کند. این آجیل های جدید و بهبود یافته به تنهایی لذیذ هستند، اما به سالادها، کلوچه ها و نان سریع نیز طعم دلچسبی می دهند. احتمالاً در مورد اینکه چرا باید آجیل را برشته کنید نیازی به قانع کننده بیشتر ندارید، اما ممکن است به راهنمایی نیاز داشته باشید. این توصیه ها را دنبال کنید و در کمترین زمان به یک آجیل سرخ کن متخصص تبدیل خواهید شد
نحوه برشته کردن آجیل روی اجاق گاز

سریع ترین روش برای برشته کردن آجیل روی اجاق گاز است! این روش خوب است زیرا سریع و آسان است. اکثر آجیل ها در حدود 3 تا 5 دقیقه درست می شوند. تنها عیب آن این است که گاهی آجیل ها یکنواخت برشته نمی شوند. و برشته کردن آجیل به صورت یکنواخت انجام نمی شود.

نحوه برشته کردن آجیل در فر

برشته کردن آجیل در فر یک روش عالی است زیرا بسیار سازگار است. تنها ایرادش این است که باید صبر کنید تا فر از قبل گرم شود! این روش همچنین برای برشته کردن آجیل های بزرگتر از 1 فنجان خوب است. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

آجیل ها را در یک لایه روی یک ورقه پخت قرار دهید. آجیل ها را تا زمانی که معطر و طلایی شوند (یا یک درجه تیره تر) بپزید. زمان برای آجیل های نرم مانند آجیل کاج حدود 5 دقیقه و برای بادام، اسپند و گردو حدود 7 تا 8 دقیقه است. مهم: مراقب باشید زیرا آجیل ها می توانند به راحتی بسوزند. فوراً آجیل ها را در بشقاب بریزید تا پخت متوقف شود

وقتی نکاتی را در مورد بو دادن آجیل جستجو می کنید، به سرعت متوجه می شوید که اکثر سایت ها تفاوتی بین بو دادن آجیل و برشته کردن آجیل قائل نیستند. در حالی که درست است که دو روش پخت و پز مشابه هستند (آنها شامل حرارت دادن آجیل برای نشان دادن عطر و طعم آنها هستند)، تفاوت هایی نیز وجود دارد. برشته کردن آجیل یک فرآیند سطحی تری است که معمولاً روی اجاق گاز انجام می شود. از طرف دیگر، برشته کردن فرآیند طولانی تری است که در فر یا دستگاه نان به پایان می رسد. این زمان اضافی عطر و طعم قوی تری نسبت به آجیل برشته شده ایجاد می کند.

برشته کردن آجیل روی اجاق گاز رایج ترین روش است. راه های دیگری نیز برای دستیابی به آن خوبی که به دنبال آن هستید وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید آجیل را در مایکروویو برشته کنید. این روش نیاز به توجه زیادی دارد، اما سریعتر از تابه و فر است. یا می توانید آجیل را در سرخ کن هوا برشته کنید. برشته کردن سرخ کن هوا تقریباً به همین سادگی است و فقط حدود پنج دقیقه طول می کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته ها

شبکه های اجتماعی ما

با ما همراه باشید

با ما همراه باشید

عکس های ما

سنجاق کن!

ویدئوهای من

با ما همراه باشید!

درباره ما

با افتخار در “پیشرو” به جلو قدم برمی‌داریم، آجیل‌های با کیفیت و تازه را به شما ارائه می‌دهیم. تجربه‌ی لذیذی از میان ویژگی‌های انتخاب‌شده محصولات ما را تجربه کنید و همراهی‌تان در ایجاد لحظات به‌یادماندنی را تقدیمتان می‌کنیم. همراه ما باشید تا با اشتیاق و پیشروی، دست به دست هم بدهیم و لذت طعم و کیفیت را به شما هدیه کنیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است.